Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Info o vydání výlukového jízdního řádu-uzavírka Týniště n.O.-křižovatka Turkova x Mostecká

Info o vydání výlukového jízdního řádu-uzavírka Týniště n.O.-křižovatka Turkova x MosteckáDatum konání:
1.4.2019
Datum ukončení:
6.10.2019

Dovolujeme si Vás informovat o vydání výlukového jízdního řádu linky IREDO 211 Borohrádek – Týniště nad Orlicí s platností od 1.4.2019 do 31.10.2019. V tomto období dojde k uzavírce ulic Mostecká x Turkova. Z tohoto důvodu se mění pořadí zastávek, kdy ve směru od Albrechtic nad Orlicí pojede autobus nejprve k železniční stanici, poté ke Geriatrickému centru a svou cestu ukončí na náměstí. (spoj s odjezdem ve 4:30 z Borohrádku dále pokračuje z Týniště do Kvasin Škoda Auto)

Ve směru z Týniště nad Orlicí autobus začne na náměstí, pokračuje přes zastávku Geriatrické centrum k železniční stanici a odtud do Albrechtic a dále po své trase.

Přípoje v Týništi nad Orlicí zůstávají zachovány. Dopolední přípoj v Borohrádku v 9:07 na spoj z Pardubic zůstává zachován.

 

Informace pro cestující zveřejníme v nejbližších dnech také na facebookovém profilu veřejná doprava v královéhradeckém kraji a na webových stránkách krajského úřadu Královéhradeckého kraje.

 

Výlukový jízdní řád lV_0911211.pdf