Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Vaše názory nám pomáhají tvořit lepší komunitu

Vaše názory nám pomáhají tvořit lepší komunituVážení spoluobčané,

 

dovolujeme si Vás oslovit s prosbou o zpětnou vazbu na oblasti uvedené v dotazníku, jehož vyplnění by nemělo zabrat více než několik minut vašeho času. Dotazník je dostupný na následujícím odkazu: https://forms.gle/xBsgtZWXhJCwRPH28  

Cílem dotazníku je shromáždit Vaše názory na téma, které je aktuálně předmětem zájmu v naší obci. Vaše odpovědi nám poskytnou cenné informace, které budou přímo ovlivňovat naše budoucí rozhodnutí a směřování naší obce.

Prosíme o vyplnění nejpozději do 5.1.2024.

 

Předem děkujeme za Váš čas a za poskytnuté názory. Věříme, že společně můžeme pracovat na vytváření lepšího prostředí pro nás všechny.

 

S pozdravem,

Lubomír Forejtek

starosta