Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Volná místa - Wotan Forest, a.s. - pila Borohrádek (Havlíčkova 580, Borohrádek)

Volná místa - Wotan Forest, a.s. - pila Borohrádek (Havlíčkova 580, Borohrádek)

Datum konání:
19.4.2021
Datum ukončení:
30.4.2021

Volná místa - pila Borohrádek

Wotan Forest, a.s. – pila Borohrádek (Havlíčkova 580, Borohrádek)

Hledá kolegy na pozici:

Strojník mechanizace - řidič VOLVO, CASE

Požadujeme: Zkušenost s řízením čelních nakladačů, výhodou ŘP sk. T, strojní průkaz

Náplň práce: Práce s manipulaci kulatiny, doprava kulatiny mezi strojním zařízením, expedice řeziva včetně nakládky vedlejších produktů výroby, práce je vhodná pro manuálně zručné uchazeče

Nabízíme: Měsíční mzdu od 22.000 Kčtřísměnný provoz, zázemí stabilní společnosti, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné ceny volání pro zaměstnance a jeho blízké a další slevové programy koncernu Agrofert

Nástup: Možný ihned/ dle dohody

Kontakt: Miroslav Veselý, kariera@wotan.cz , 720 949 006