Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Poděkování starosty obce

Poděkování starosty obceDatum konání:
21.9.2022

 

Vážení spoluobčané a přátelé,

 

rád bych touto cestou poděkoval za spolupráci stávajícím zastupitelům, zaměstnancům obecního úřadu, spolku NOVÁVESRING a Vám občanům, kteří se aktivně podílíte na dění v naší obci.

 

Dovolte mi pár vět a ohlédnutí za uplynulými lety. Podařilo se nám vybudovat a opravit cesty, chodníky a osvětlení. Nutno dodat, že se nám na toto podařilo získat cca 90% finančních prostředků z evropské unie. Postupně se rekonstruuje obecní úřad a okolí, klubovna a okolí. Byla obnovena hasičská jednotka a postupně realizujeme i obnovu dětského hřiště a okolních prostor, aby sloužili nejen dětem, ale i nám všem pro sportovní vyžití i různé obecní akce. V neposlední řadě bych zmínil smlouvu s MŠ město Týniště nad Orlicí, kam jsou děti z Nové Vsi přijímány podle stejného kritéria jako děti z Týniště. Což je v posledních letech velice využíváno. Dětí nám na Nové Vsi přibývá, za což jsem velice rád, jelikož to je budoucnost naši obce!

Přes veškeré investice se nám podařilo ušetřit dost peněz, se kterými může nové zastupitelstvo nakládat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

 

Doufám v hojnou účast u nadcházejících voleb. Byl bych rád, abyste měli důvěru v budoucí zastupitele a často a rádi chodili na veřejná zasedání se svými názory a podněty.

 

Tomáš Zaňka

starosta obce

Nová Ves